کلم پیچ سفید عمده و درجه یک صادراتی

کلم پیچ سفید عمده و درجه یک صادراتی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کلم پیچ سفید عمده و درجه یک صادراتی،از عمده تجارتی است که کشورمان با تاجران پرانگیزه و باتجربه به صادرات به کشورهای حوزه ی خلیج فارس…اوراسیا و روسیه و……..در کارنامه ی خود دارد.

مزایای کلم پیچ

کلم پیچ سفید متداولترین و پرمصرفترین نوع کلم است و همانند دیگر صیفی جات این خانواده علاوه بر ارزش غذایی فراوان، به دلیل وجود ویتامینهای ضروری و مورد نیاز بدن در آن، دارای فواید درمانی متعدد نیز میباشد. در حقیقت خواصی که کلم سفید برای سلامتی دارد تا حد زیادی مرتبط با محتوای بالای آنتی‌اکسیدان‌هایی مثل ویتامین آ، ویتامین ث، ویتامین کا و مواد مغذی حاوی سولفور در آن است. کلم سفید حاوی ترکیبات لوتئین و زآکسانتین است. که برای سلامت چشم‌ها بسیار مفید می‌باشد. و خوردن آن برای سلامت کبد بسیار مفید است. در ضمن کلم. پیچ سفید خاصیت پایین آوردن میزان قند و فشار خون را نیز دارد. و برای بیماران دیابتی و قلبی عروقی یکی از بهترین خوراکی ها محسوب می شود.

مزایای کلم پیچ

اقدام به خرید

کشور خوبمان ایران یکی از مراکز عمده بهترین محصولات کشاورزی میباشد که مجموعه آریانا این محصولات را با بهترین بسته بندی به صورت سالم در اختیار خریداران قرار میدهد.
مجموعه آریانا محصولات با کیفیت و مرغوب خود را از جمله کلم پیچ سفید به کشورهای روسیه، ارمنستان، اذربایجان، گرجستان، ترکیه ، امارات و ..صادر میشود .

اقدام به خرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما