فروش تضمینی کلم صادراتی ارزان

فروش تضمینی کلم صادراتی ارزان

فروش تضمینی کلم صادراتی ارزان یکی از سبزیجات محبوب زمستانی است که در تهیه بسیاری از غذاها استفاده می شود. علیرغم فواید شگفت انگیز علمی که در این محصول ثابت شده است.

فروش تضمینی کلم صادراتی ارزان

مشخصه انواع کلم عمده

در حالی که کلم صادراتی مانند کاهو به نظر می رسد، اما در واقع از خانواده سبزیجات براسیکا است. که شامل بروکلی و  پیچ است. و همچنین در اشکال و رنگهای مختلفی از جمله قرمز، بنفش، سفید و سبز وجود دارد.

و برگهای آن می تواند فر یا صاف باشد. کلم صادراتی هزاران سال است که در سراسر جهان رشد می کنند. و یک جزء اصلی در غذاهای مختلف، از جمله ترشی، کیمچی و انواع سالاد هستند.

محصول فوق پر از مواد مغذی است و با اینکه کالری کمی دارد. اما واقعاً فواید چشمگیری دارد. و همچنین سرشار از ویتامین B6 و اسید فولیک است . که هر دو برای بسیاری از فرآیندهای مهم بدن از جمله متابولیسم انرژی و عملکرد طبیعی سیستم عصبی ضروری است.

علاوه بر این، کلم صادراتی ذکر شده سرشار از فیبر است و حاوی آنتی اکسیدان های قدرتمندی از جمله پلی فنول ها و ترکیبات گوگردی است.

آنتی اکسیدان ها بدن را از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد محافظت می کنند. محصول فوق دارای ویتامین C زیادی است که یک آنتی اکسیدان قوی است و می تواند از بیماری های قلبی، برخی از انواع سرطان و از دست دادن بینایی محافظت کند.

مشخصه انواع کلم صادراتی عمده

فروشندگان ویژه کلم صادراتی ارزان

از نظر ارزش، بزرگترین بازارهای کلم در سراسر جهان چین (۳۹۸ میلیون دلار)، ایالات متحده (۳۴۴ میلیون دلار) و هلند (۱۹۴ میلیون دلار) بودند که مجموعاً ۵۴ درصد از تجارت جهانی را در اختیار داشتند. اسپانیا، مکزیک، ایتالیا، کانادا، لهستان، آلمان و مقدونیه درصد کمتری از بازار این محصول را در اختیار دارند. طبق آمار سال ۲۰۲۰ صادرات از ایران به کشورهای آذربایجان (۲۵۴٫۳۶ هزار دلار)، ارمنستان (۱۳۳٫۴۰ هزار دلار) و پاکستان (۲۷٫۰۲ هزار دلار) بر اساس ارزش تجارت بوده است.

دزفول یکی از شهرهایی است که تولید کلم و صادرات آن جایگاه ویژه ای دارد. از میان اشکال مختلف کلم صادراتی, بروکلی مورد توجه بیشتری قرار دارد. فروش کلم و یا تجارت آن به دلیل امکان پرورش آن در گلخانه می تواند یکی از منابع کسب درآمد برای کشاورزان و تجار باشد. یکی از چالش ها در زمینه تجارت کلم سفید و دیگر انواع نحوه بسته بندی آن است. کلم صادراتی اگر تحت فشار خارجی قرار گیرد از بین می رود. بسته بندی باید بسیار با دقت و حساسیت بالا به شیوه ای انجام شود که محموله تحت فشار قرار نگیرد.

و علیرغم غنی بودن از مواد مغذی مفید، غالباً از آن چشم پوشی می شود. کلم یکی از محصولاتی است که در تجارت ایران با سایر کشورها مورد توجه است.

فروشندگان ویژه کلم صادراتی ارزان

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما