قیمت روز کلم سفید اصفهان

قیمت روز کلم سفید اصفهان در بین تمام نمونه های موجود در بازار، ارقام کلم سفید مربوط به حوزه اصفهان به خاطر شرایط آب و هوایی برتر و خاک حاصل خیزی که دارد، از کیفیت ایده آلی برخوردار می باشد. در نتیجه توانسته در طی سال های اخیر، دوست داران بی شماری را به سمت خود جلب نماید.
تعداد گروه های بیشتری از جامعه، توانایی دست یابی به مزیت های فوق العاده محصول را داشته باشند.

قیمت روز کلم سفید اصفهان

نحوه نگهداری از کلم فله

نحوه نگهداری از انواع کلم سفید اصفهان فله، در فضای خنک و سایه می باشد. این محصول به خاطر حساسیت زیادی که در برابر تغییرات دمایی دارد. بهتر است که درون کیسه های شبکه ای نگهداری شود. بهترین گزینه ارقام راشل می باشد. تهویه هوا در آن به خوبی شکل گرفته و از بروز تعریق پیشگیری به عمل می آورد.

در این بسته بندی، مناسب برای صادرات بوده و به هنگام انتقال هیچ گونه ضایعاتی در کالا شکل نمی گیرد. قیمت کلم سفید اصفهان رطوبت موجود در انبار باید در بازه ۸۰ تا ۹۰ درصد تعبیه شود. هم چنین دمای محیطی نیز بین منفی یک و ۳ درجه سانتی گراد قرار داده شود. بنابراین تا چندین هفته بدون بروز هر گونه ایرادی ماندگار باقی می ماند.

یعنی در اثر گذشت زمان، تغیری در کالا شکل نگرفته و خریدی رضایت بخش را به وجود خواهد آورد. خبری از فساد، نقص در مزه و حجم صیفی مشاهده نمی شود. کلیه پروتکل های بهداشتی به شکل کامل رعایت خواهد شد تا از بروز هر گونه ایرادی در کالای نهایی ممانعت به عمل آید. دارای تائیدیه از سازمان غذا و دارو بوده و از مزیت های فوق العاده مناسبی برخوردار است.نحوه نگهداری از کلم سفید فله

تولید کلم سفید اصفهان فله

تولید کلم سفید اصفهان فله، با استفاده از بذر های قارچ کش خورده انجام می شود. در نتیجه در طول فصل زراعی، دیگر خبری از آفت های احتمالی و عوامل بیماری زای دردسر آفرین نخواهد بود.

درون خاک مناسب که ترکیبی از ماسه و رس می باشد. تعبیه خواهد شد تا به خوبی شرایط رشدی در خصوص آن رعایت شود. آب دهی منظم، در کنار تابش پرتو های خورشیدی، سبب می شود تا زود تر از موعد پردازش شده و راهی بازار هدف گردد.

این موضوع سود آوری مساعدی را برای کشاورز رقم زده و منجر به رونق کسب و کار او می شود. قیمت کلم سفید اصفهان برای سفارش دهی، می توانید به سایت شرکت مراجعه نموده تا به اطلاعات تازه ای از کالا دسترسی داشته باشید.

داخل بسته بندی های کارتنی ممتاز با رعایت کامل نکات بهداشتی قرار داده خواهد شد. تا به دور از هر گونه ایرادی در دسترس مشتری قرار بگیرد.تولید کلم سفید اصفهان فله

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما